İsim Uyum Analizi

İsim Uyumu Analizi Nedir?

İsim uyumu analizleri Muhyiddin İbn Arabi Hazretleri "Harflerin ilmi" kitabınından yararlanılarak hazırlanmıştır. Muhyiddin İbn Arabi Hazretleri "Harflerin ilmi" kitabının bir bölümünde; Harflerin bir ilmi vardır ve her harfin de bir ruhu vardır der.Herkesin ismi levhi mahfuzda kayıtlıdır. Elest meclisinde herkese takdir edilen bir isim vardır. Eğer anne baba oradaki ismi vermedilerse akıl ve kısmet 7 kat düşük olur. Herhangi bir işte 7 kat daha ağır çalışır.
Peygamberimiz (S.A.V) kötü mana içeren isimleri değişmekle kalmamış. Sedd-i zerayi kuralı gereği bazı isimleri de değişmiştir. Yani bazı isimleri manalarından dolayı konulmasını uygun bulmamışlardır. İsim müsemmadır; kişiye özeldir. Kişilik kazandırır. Onunla kaderlenirsin, hayatın şekillenir. İsmin her telaffuzunda harflerin frekansı vardır titreşim yapar, yayar ve manasını zuhur etmesine vesile olur. İsim koyarken, ismini koyduğun kişiyle kader bulur.


İsim Uyum Analizi


ÖNEMLİ ! Doğum Tarihinizi Gün.Ay.Yıl formatında gün, ay ve yıl arasına nokta koyarak giriniz. Örnek: 17.02.2002

ÖNEMLİ ! Kişi soyadı ile anılıyorsa yani ismi ile ile birlikte genellikle soyadı ile de çağrılıyorsa; Hesaplamaya soyadı da eklenir. Ve değerlendirme ona göre yapılır. (lakap,ünvan v.b . varsa onları da ilave ederek bakmak gerekir. Örneğin; Kuyumcu Mehmet, Gazi Abdullah, Laz Ziya v.b).

ÖNEMLİ ! Doğum Tarihiniz ile ilgili herhangi bir veri, bilgi toplanmamaktadır.


Analiz Sonuçları Ne Anlama Geliyor

İsmi %100 uyumlu olanlar fazla çaba sarf etmeden hızlı öğrenir, işleri kolaylıkla olur.

İsmi %75 uyumlu olanların işleri genellikle kolaylıkla olur.

% 50 uyumlu isimlere ek yapılabilir yada tercihe göre isim değişikliği yapılabilir.

% 75 uyumsuzun da ismin değişmesi efdaldir.

% 100 uyumsuz çıkarsa bunun değişmesi gerekir. Tercih isim sahibine kalmıştır.

Aynı isim ile devam etmek tercih edilirse “Gezegen ile isim temizliği meditasyonu” yapılarak bu ismin sizin auranız, organlarınız ve yaşam döngülerinizdeki tesir ve blokajların kaldırılması için çalışma yapılabilmektedir. Eğer böyle bir tercihiniz olursa lütfen iletişime geçiniz.

Ayrıca doğum tarihini net olarak bilmeyenler için önce doğum tarihi tesbiti için çalışma yapılabilmektedir; Çünkü doğum tarihinizi bilinçaltınız biliyor. Eğer böyle bir isteğiniz olursa lütfen iletişime geçiniz.Eş Uyum Analizi

ÖNEMLİ ! Doğum Tarihinizi Gün.Ay.Yıl formatında gün, ay ve yıl arasına nokta koyarak giriniz. Örnek: 17.02.2002