Hakkimda

Merhaba

HOŞGELDİNİZ

Ben Maziye,
Aydın’da doğdum.
Sağlık Eğitim Fakültesi mezunuyum. Yirmi yedi yıl sağlık camiasında çeşitli görevlerde çalıştım ve emekli oldum.

Emeklilik sonrası benim için harika yeni bir sayfa açılmış oldu. Kişisel gelişim ve spiritüel çalışmalara yöneldim. Reiki, Yaşam Koçluğu, Kundalini Reiki, NLP, Meditasyon, Hipnoz, Nefes Koçluğu, Celcelutiye, Subliminal Telkin Hazırlama, Nokta Atışı Otizm ve Mizaç ilmi gibi özel eğitimler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

Aileden temre ve siğil ocağıyım. On beş yaşımdan beri hep sağlıkla ilgili çalışmaların içindeyim. Çocukluğumdan beri yaşadığım sıra dışı deneyimleri içsel dünyamda harmanlayarak ve aldığım eğitimlerle de üzerine koyarak, kendi ruhsal yoluma devam ederken, tüm canlılara ve insanlara da bir nebzede olsa şifaya vesile olmaya çalışan bir yolcuyum.

Şu anda burada denk geldiysek, sende özel bir ruhsun. Fiziki yaşamdan sıyrılıp kendini bulma yolculuğunda ruhunu hissetme, kendine ve özüne yönelmişsin. Bu yolculuk öyle bir yolculuk ki kelimeler kifayetsiz. Bu yolculukta ruhunu beslemen özünü dinlemen kalbinin sesini duyman ve akıp giden anın, tüm gürültünün içinde ruhunun sessizliğini duymak okumak farkındalığına ulaşmak çok önemli.

“Hastalandığım zaman bana şifa veren O’dur.” (Şu’arâ Suresi 80. Ayet) ayetinin sırrınca, insana ve can sahiplerine hakiki şifayı veren Hz. Allah’tır. Bunu aklımdan hiç çıkarmadan yolculuğuma devam ediyorum. Özüne yolculuğunda sana rehber olmak için, beni seçip izin verdiğin benimle olduğun için teşekkür ederim.